Reklama
Reklama

W kominiarkach z pałkami wtargnęli do mieszkania i pobili dwóch mężczyzn

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Trzy osoby zostały aresztowane.

Do zdarzenia doszło w połowie listopada. Do jednego z mieszkań na terenie miejscowości Wapno w powiecie wągrowieckim wtargnęło trzech ubranych na czarno mężczyzn w kominiarkach. W mieszkaniu przebywały dwie osoby.

Szukasz pomysłu na świąteczny prezent? Poznaj wyjątkową kolekcję gadżetów Mercedes-Benz dla całej rodziny w Mercedes-Benz Voyager Group i podaruj Bliskim to, co najpiękniejsze.
REKLAMA

Używając pałek zadawali pokrzywdzonym uderzenia po całym ciele - relacjonuje sierż. sztab. Dominik Zieliński, oficer prasowy policji w Wągrowcu. Pokrzywdzeni zdecydowali się powiadomić policję w 2 dni po zdarzeniu. Już po kilku godzinach trzech podejrzanych zamkniętych było za kratami więziennej celi - dodaje. Wobec mężczyzn wszczęto postępowanie, w którym badane będą między innymi motywy ich postępowania - kończy.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty zarzuty pobicia, naruszenia miru domowego, za co grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzn został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Festiwal Rzeźby "Topniejącej" na Starym Rynku
5℃
-3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
10.34 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro